З Різдвом Христовим!
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Київській області щиро вітає з Різдвом Христовим.
Бажаємо всім здоров’я та сил, щоб подолати всі труднощі воєнного часу, а також міцної віри в майбутнє!
Дякуємо кожному, хто щодня долучається до відновлення держави та Київщини. Завдяки спільним зусиллям ми відбудовуємо зруйноване та створюємо надійну основу для мирного майбутнього України.
Разом відновлюємо — разом наближаємо перемогу!
